В Інтернеті є практично всі магазини, картинні галереї, майданчики для спілкування, віртуальні екскурсії, ігри. Чи є там робота? Так! Причому багато вакансій передбачають видалення. Діджитал-професії — найсучасніше рішення для всіх, кого займає, як знайти роботу. Доступно всім, поріг входження низький, чи це не мрія?
Маркетинг та менеджмент
- Маркетолог. Сьогодні очевидно, що старі уявлення про маркетологів більше не працюють. Це універсальний спеціаліст, який добре знається на різних сферах діяльності і контролює команду більш вузьких фахівців. Маркетолог просуне сайт, магазин, групу в соцмережах, приведе клієнтів органічно.
- SEO-фахівець. Всі знають, що без сайту хорошого сайту не вийде. Це маркетолог, який спеціалізується на просуванні сайтів, їхній оптимізації.
- SMM-спеціаліст. Веде та просуває сторінки у соціальних мережах — створює контент-план, робить та публікує пости, працює над іміджем компанії чи людини.
- Таргетолог. Таргетингова реклама вимагає тонкого налаштування, інакше гроші будуть витрачені даремно. Таргетолог зробить рекламу ефективною.
- Менеджер маркетплейсiв. Потрібна діджитал-професія. Починати як менеджер маркетплейсів, а потім перейти в самостійні продажі — звичайний шлях сучасного підприємця.
Сфера ІТ
- Тестувальник. Представників цієї професії не можна недооцінювати: вони відповідають за якість підсумкового продукту, шукають помилки, перевіряють, наскільки зручним вийшов інтерфейс.
- Frontend, backend, fullstack розробник. Спеціаліст зі створення сайтів. Frontend відповідає за інтерфейс і верстку, backend за виворот сайту, а fullstack вміє і те й те.
- Системний адміністратор. Поки сфера IT існує та розвивається, кар’єра сісадміну буде вигідною.
- Програміст. Коментарі зайві. Затребувана професія, розвиватися в якій можна безкінечно.
Дизайн, освіта та інше
- Веб-дизайнер та UX дизайнер. Перший відповідає за зовнішню привабливість сайту, другий — за зручність користувача. Поєднує їх одне: без обох нормального сайту не буде.
- Дизайнер інтер’єрів. Віддалено створювати гарні будинки і знати, що в них живуть люди, чи це не мрія?
- Менеджер онлайн-курсів, їхній викладач, методист. Відповідно, людина, яка онлайн-курси просуває, веде та створює. Лекції з маркетингу? Іноземна мова? Підвищення кваліфікації? Повноцінна друга професія? Без представників цих діджитал-професій нікуди.
- Сценарист чат-ботів. Боти сьогодні скрізь, але навчити їх адекватно спілкуватися з користувачами – завдання нетривіальне.